Інтерфакс-Україна
08:06 14.12.2017

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові обмеження на ввезення посилок: як вони вплинуть на клієнтів і логістичні компанії?"

1 хв читати

У четвер, 14 грудня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Нові обмеження на ввезення посилок: як вони вплинуть на клієнтів і логістичні компанії?". Учасники: президент Української асоціації директ маркетингу Валентин Калашник, в. о. генерального директора ВАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський, директор з правових питань "Нова Пошта" Ірина Хомич, директор юридичного департаменту Meest Group Ілона Коваль. Очікується участь: генерального директора "Ін Тайм" Сергія Грачова, співвласника "Delivery Group" Андрія Івасіва, заступника генерального директора з комерції "Arameх" Олени Трескунової, співвласника "ТММ Express" Ігоря Кругляка, генерального директора "ТММ Express" Наталії Сторож (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА