Інтерфакс-Україна
16:55 16.12.2017

Двоє українців намагалися таємно вивезти в Польщу 100 тис. фунтів стерлінгів і майже 400 тис. польських злотих

1 хв читати
Двоє українців намагалися таємно вивезти в Польщу 100 тис. фунтів стерлінгів і майже 400 тис. польських злотих

У Львівській області в пункті пропуску "Шегині", що на українсько-польському кордоні прикордонники разом зі співробітниками фіскальної служби запобігли незаконному вивезенню з України понад 100 тис. британських фунтів стерлінгів і майже 400 тис. польських злотих.

Як повідомляє в суботу прес-служба Державної прикордонної служби України, гроші було виявлено під час поглибленого огляду автомобіля Mercedes, на якому їхали в Польщу двоє громадян України – жителів Івано-Франківська, 1980 і 2001 років народження.

"Серед багажу в салоні автомобіля в особистих речах мандрівників було виявлено пакети з іноземною готівкою. За попередньою оцінкою громадяни, оминаючи закон, намагалися вивезти з України понад 100 тис. фунтів стерлінгів і майже 400 тис. польських злотих", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Україна розгляне можливість збільшення відсотку заброньованих працівників на підприємствах, які працюють на прифронтових і прикордонних територіях

Шмигаль: США та НАТО запускають новий механізм підтримки України – Prioritized Ukraine Requirements List (PURL)

Зеленський: Уже відчувається зміна настроїв у Росії, нові санкції будуть підштовхувати росіян до миру

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

На Харківщині двоє мирних мешканців загинули внаслідок атаки fpv-дрона

Прем'єр Нідерландів провів розмову із Зеленським щодо оголошеного пакету допомоги Україні

Україна за допомогою партнерів наростила співвідношення з РФ в боєприпасах з 1:10 до 1:2 за два роки – президент Чехії

Генсек НАТО вітає оголошення Нідерландів щодо посилення ППО України та очікує важливих оголошень від інших союзників найближчим часом

На підконтрольну уряду територію України повернули 13-річну дівчину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА