Інтерфакс-Україна
19:29 16.12.2017

Співробітники поліції видворили з України "злодія в законі" на прізвисько "Коба"

1 хв читати
Співробітники поліції видворили з України "злодія в законі" на прізвисько "Коба"

Співробітники поліції спільно з працівниками Державної міграційної служби затримали в Одесі неодноразово судимого 39-річного вихідця з кавказького регіону, який є "авторитетом" у кримінальних колах і якому заборонений в'їзд в Україну.

Як повідомила прес-служба Головного управління Нацполіції в Одеській області, "злодій в законі" на прізвисько "Коба" приїхав до Одеси для координації дій "барсеточників" і квартирних злодіїв.

Після затримання чоловік був видворений за межі України, судячи з відео прес-служби облполіції, через міжнародний пункт пропуску "Маяки" - в Молдову.

"Хочу відзначити, що останнім часом фіксуються численні спроби потрапити до Одеси з боку представників злочинного світу з Кавказького регіону. Так звані "злодії в законі" намагаються взяти під контроль злочинні групи "барсеточників", квартирних злодіїв і викрадачів автомашин, а також організувати нові етнічні злочинні угруповання. Всі ці спроби успішно нейтралізуються, незважаючи на хитрощі, до яких вдаються "авторитети". Вони змінюють прізвища та документи, але це не допомагає. Чи зовнішність змінюйте, чи стать - будемо ловити і відправляти додому!", - прокоментував ситуацію голова обласної поліції Дмитро Головін.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США сподіваються на прямі переговори між Україною та РФ, але ще не вирішили, чи братимуть у них участь – Білий Дім

Росіяни вдарили Х-35 по цивільному підприємству на Харківщині - прокуратура

Оперативна обстановка в Сумській області складна, але контрольована, за добу евакуювалося 50 людей

IT-коаліція залучила майже EUR1,1 млрд на підтримку України – Міноборони

У Києві на минулому тижні працювала британсько-українська торговельна місія, Велика Британія надає Україні промислову підтримку

MSMT презентувала першу доповідь щодо військового співробітництва КНДР та Росії

Зелене Поле окуповане, повідомляє DeepState, у Генштабі ЗСУ не підтверджують

Глава МЗС Туреччини зустрінеться в Україні з Зеленським та іншими посадовцями

Добровольці ГУР провели у Києві зустріч з молоддю, розповіли історії життя та бойового шляху

Сирський доповів Зеленському щодо далекобійної активності на території РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА