Інтерфакс-Україна
10:41 19.12.2017

У Запоріжжі апеляційний суд постановив компенсувати журналісту Юрію Гудименку 49 тис. грн за незаконне утримання в СІЗО

1 хв читати
У Запоріжжі апеляційний суд постановив компенсувати журналісту Юрію Гудименку 49 тис. грн за незаконне утримання в СІЗО

Апеляційний суд Запорізької області ухвалив рішення про грошову компенсацію в сумі 49 тис. грн місцевому журналісту Юрію Гудименку, якого незаконно засудили і утримували в СІЗО протягом двох місяців за те, що в 2011 році він облив фарбою пам'ятник Феліксу Дзержинському.

Про це запорізький журналіст Юрій Гудименко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Апеляційний суд ухвалив, що наша держава стирчить мені енну суму грошей за те, що за Януковича ваш покірний слуга відправився на кілька місяців до СІЗО і отримав два роки умовно як небезпечний злочинець, який залив фарбою пам'ятник ублюдку Дзержинському", - написав Ю.Гудименко.

Він також повідомив, що вже визначилася сума компенсації, яка становить 49 тис. грн.

Крім того, Ю.Гудименко розповів, що "гроші воюючої держави собі забирати не має наміру" і хоче витратити їх на "правильну справу", пов'язану з просвітою про злочини комунізму в Запоріжжі та в усій в Україні.

Як відомо, Ю.Гудименка було засуджено на два роки позбавлення волі умовно за те, що в 2011 році облив фарбою запорізький пам'ятник Дзержинському, який було демонтовано у березні 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 23 зросла кількість постраждалих через атаку РФ в Мукачеві

Окупанти втратили 107 осіб на покровському напрямку - Генштаб

У центрі Києва у п’ятницю обмежать рух через візити іноземних делегацій

Генштаби США, Євросоюзу та України розробляють шляхи військової підтримки переговорів про мир - Сирський

Україна та Британія обговорили дієві гарантії безпеки від Європи та США, домовилися про продовження партнерства

Можливість встановлення миру в України стане зрозумілою за два тижні, після цього вірогідна зміна тактики - Трамп

Трамп має намір вийти на патрулювання вулиць Вашингтона разом із поліцейськими та військовослужбовцями

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

Удар РФ по заводу в Мукачеві був показовим ударом по американській власності та інвестиціям – Зеленський

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА