13:11 20.12.2017

Кабмін може затвердити нове правління "Укрзалізниці" до формування наглядової ради

Кабмін може затвердити нове правління "Укрзалізниці" до формування наглядової ради

Нове правління ПАТ "Укрзалізниця" може бути призначено до формування наглядової ради (НР) компанії, щодо процесу якого виникли питання у прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Вносіть необхідні пропозиції про формування повноцінного правління, розглянемо", - сказав прем'єр-міністр в.о. голови правління Євгену Кравцову на засіданні Кабінету Міністрів у Києві в середу за підсумками розгляду планів роботи компанії.

В.Гройсман зазначив, що уряд, у свою чергу, думатимеме над тим, як сформувати професійну наглядову раду.

"У нас є вже заявки (на конкурс з відбору членів НР - ІФ), але я подивився на конкурсантів - є питання до багатьох з них щодо їхньої професійності. Нам треба сформувати сім якісних людей, які мають і професіоналізм, і репутацію не заплямовану", - наголосив прем'єр.

Як повідомлялося, екс-глава залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцех Балчун був призначений главою правління "Укрзалізниці" у квітні минулого року за підсумками конкурсу і пішов у відставку через особисті обставини 9 серпня цього року. Міністр інфраструктури Володимир Омелян кілька місяців домагався відставки В.Балчуна, звинувачуючи його в украй неефективному виконанні своїх обов'язків, а також виступав за повну зміну керівництва "Укрзалізниці".

Нинішнє правління компанії в складі семи осіб Кабмін призначив у червні 2016, вже після відбору В.Балчуна на конкурсі, хоча керівник компанії нарікав, що за його рекомендацією до правління увійшли лише двоє.

Після відходу В.Балчуна Кабмін призначив членом правління - в.о. голови правління "Укрзалізниці" першого заступника голови Мінфінфраструктури, главу наглядової ради "Укрзалізниці" Є.Кравцова, який вже очолював компанію до приходу В.Балчуна.

В.Гройсман тоді ж заявив, що це призначення тимчасове, і необхідно одразу ж оголосити новий конкурс із пошуку "кращого кандидата на управління цим важливим підприємством". Однак досі такий конкурс так і не оголосили, а на засіданні уряду прозвучали пропозиції затвердити Є.Кравцова постійним керівником "Укрзалізниці".

Що стосується формування наглядової ради, то конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради Кабмін оголосив у жовтні. За даними Є.Кравцова, на початок грудня для участі в ньому було подано понад 50 заяв, серед уасників "досить багато іноземців". Глава "Укрзалізниці" очікував завершення конкурсної процедури до кінця 2017 року - початку 2018 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Секретаріат Кабміну і Стенфордський університет домовилися про співпрацю із реформи держуправління

Кабмін пропонує посилити відповідальність за кіберзлочини у сфері критичної інформаційної інфраструктури

Секретаріат Кабміну і Стенфордський університет у понеділок підпишуть меморандум про співпрацю

"Укрзалізниця" призначила 20 додаткових потягів на травневі свята

Кабмін вивчить ситуацію з двома членами команди сейнера "Норд", яким вдалося залишити Україну

Понад 760 дітей-сиріт будуть забезпечені житлом до кінця року

В Україні мають намір заснувати кілька нових професійних свят

Кабмін затвердив розподіл держкоштів на підтримку кінематографії

Кілька громадських організацій проводять акцію протесту проти підвищення ціни на паливо

У київському парку затриманий на хабарі співробітник "Львівської залізниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА