Інтерфакс-Україна
19:43 24.12.2017

Під Слов'янськом унаслідок зіткнення з автомобілем перекинувся автобус, троє постраждалих

1 хв читати

У Донецькій області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю легкового автомобіля і автобуса постраждали 61-річна водій автомобіля, водій автобуса і неповнолітня пасажир, повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Донецькій області на сторінці в фейсбуці.

"Близько 13:00 до Слов'янського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на дорозі Слов'янськ-Краматорськ сталася дорожньо-транспортна пригода. При в'їзді в місто автомобіль "Пріора" зіткнулася з автобусом "Еталон", від чого останній злетів з дороги і перекинувся", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначають, що в автобусі на момент аварії перебувало 25 пасажирів. Серед постраждалих - водій, який отримав лицьові подряпини, і неповнолітня дівчинка з діагностованими забоями.

Дану інформацію правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань Слов'янського відділу поліції за ч.1 ст. 286 КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами".

Наразі правоохоронці проводять перевірку обставин події.

ОСТАННЄ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА