Інтерфакс-Україна
20:33 24.12.2017

Король Бельгії в різдвяному привітанні закликає не поступатися цинізму і байдужості

2 хв читати
Король Бельгії в різдвяному привітанні закликає не поступатися цинізму і байдужості

Король Бельгії Філіп закликав підданих, незважаючи на особисті проблеми і відсутність безпеки в світі, не бути байдужими і розвивати внутрішню красу.

"Наш спосіб бачити довкілля обумовлює наш спосіб життя. Коли захоплюються природою, то діють по відношенню до неї зі збільшеною повагою. Це тим більше відноситься до тих (людям - ІФ), які нас оточують. За нашими слабкостями і недоліками в кожному з нас ховається багата внутрішня краса, яку треба розвивати", - заявив король Філіп у традиційному зверненні до нації з нагоди Різдва Христового.

За його словами, захоплене ставлення до світу спонукає людей до творчості. Необхідно за допомогою творчості та інновацій передбачати великі виклики часу, вважає король Філіп.

"Нарешті, будемо захоплюватися тим, що ми побудували разом, нашим спільним надбанням, плодом довгої історії зв'язків, витканих за допомогою солідарності і компромісів. У цьому ми можемо черпати силу для того, щоб не поступатися цинізму чи марній байдужості. Майбутнє наших демократій залежить в першу чергу від нашого погляду на нього", - сказав він.

"Наш світ неспокійний. Вогнища напруженості і криз збільшуються. Ми більш ніж коли-небудь потребуємо захоплення. Нам це потрібно для наших дітей і їх майбутнього. Давайте разом зробимо такий вибір", - запропонував бельгійський монарх, привітавши підданих від імені королівської сім'ї з Різдвом і бажаючи їм нового року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА