14:27 26.12.2017

Аллеров ратує за пошук нового міжнародного механізму із врегулювання конфлікту на Донбасі і введення миротворців ООН

1 хв читати
Аллеров ратує за пошук нового міжнародного механізму із врегулювання конфлікту на Донбасі і введення миротворців ООН

Командувач Національною гвардією України Юрій Аллеров ратує за введення миротворчої місії ООН на Донбас і вказує на необхідність напрацювання нового міжнародного формату щодо врегулювання конфлікту.

"Різні "домовленості" і "формати"- або напівмертві, або вже вичерпали себе. Треба шукати інший вихід із ситуації. У деяких питаннях ми зайшли в глухий кут, а вирішення конфлікту одразу як щодо інтересів Росії, так і щодо інтересів наших, українських політиків. Але треба, все ж, сідати і розмовляти. Можливо у форматі Україна-Європа-США-Росія", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на запитання про те, чи могло б введення миротворчої місії ООН переломити ситуацію з безпекою в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, Ю.Аллеров сказав: "Ще одразу після призначення командувачем Національною гвардією України (30 грудня 2015 року - ІФ) я говорив, що лише місія, що дозволяє взяти під контроль кордон, не допустить приплив озброєння, боєприпасів і нових формувань".

"Це надасть нам можливість вирішити всі проблемні питання, які є на цих територіях - як політичні, так економічні", - наголосив командувач Нацгвардії України.


Повний текст інтерв'ю опубліковано на головній сторінці агентства в розділі "Ексклюзивні інтерв'ю".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА