Інтерфакс-Україна
20:54 26.12.2017

Україна подасть меморандум про порушення РФ Конвенції ООН з морського права в лютому 2018 року

1 хв читати
Україна подасть меморандум про порушення РФ Конвенції ООН з морського права в лютому 2018 року

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявляє, що в лютому 2018 року Україна подасть меморандум у рамках позову в Міжнародний трибунал ООН з морського права (Гамбург, Німеччина) про порушення РФ Конвенції ООН з морського права, а результати за позовом можуть бути не раніше ніж 2021 року.

"Ми також завершуємо нині роботу над нашим меморандумом щодо конвенції морської, і він буде представлений на розгляд Арбітражу в лютому 2018 року", - сказала О.Зеркаль в ефірі "5 каналу" у вівторок.

Заступник міністра зазначила, що після подання меморандуму РФ матиме три місяці на подання заперечень щодо юрисдикції, при цьому на ці заперечення Україна зможе подати свої коментарі. "Після того, як ми надамо свій другий меморандум, будуть слухання, після яких буде ухвалено рішення про наявність чи відсутність юрисдикції в Арбітражу для розгляду цієї справи, тобто перші результати можуть бути вже в 2019 році", - додала вона.

О.Зеркаль також зазначила, що потім відбудуться слухання по суті справи, а результатів варто "очікувати не раніше ніж 2021 року".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коаліція охочих проведе низку зустрічей для розробки гарантії безпеки для України - Макрон

Глава МЗС Індії підтвердив домовленість про припинення вогню з Пакистаном

Зеленський: ключові елементи безпеки – ЗСУ та контингент підтримки

Україна та Коаліція охочих вимагають від РФ припинення вогню на 30 днів з понеділка, інакше санкції – Зеленський

Глава МЗС Пакистану підтвердив домовленість про припинення вогню з Індією

Рубіо: Уряди Індії і Пакистану домовилися про негайне припинення вогню і початок переговорів з широкого кола питань на нейтральному майданчику

Трамп оголосив про досягнення припинення вогню між Індією та Пакистаном

В коаліції охочих готові обговорити технічну реалізацію припинення вогню

Участь у розмові із закликом до 30-денного припинення війни взяли більше 20 лідерів Коаліції охочих

Учасники зустрічі коаліції охочих у Києві провели розмову з Трампом, Україна готова до 30-денного припинення вогню з 12 травня– Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА