Інтерфакс-Україна
18:47 28.12.2017

Звільнені з ОРДЛО українці пройдуть реабілітацію в Одеській області

1 хв читати

Звільнені з непідконтрольних уряду районів Донецької та Луганської областей українці пройдуть реабілітацію в Одеській області, повідомив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з жителями с. Маяки Біляївського району Одеської області.

"До Одеської області приїдуть найкращі лікарі і найкращі психологи. Вони допомагатимуть 74 українцям, які були звільнені з в'язниць окупованого Донбасу. Звільнені пройдуть тут повну реабілітацію у Військовому госпіталі (411 військовий клінічний госпіталь - ІФ)", - сказав П.Порошенко.

Як повідомлялося, під час проведеного 27 грудня обміну між Україною та ОРДЛО були звільнені 74 незаконно утримувані українці. Іншій стороні було передано 233 особи. Це найбільший обмін утримуваних осіб між сторонами з 2015 року.

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко повідомила, що Україна розпочала чергові переговори щодо звільнення українців, які залишаються в заручниках на території ОРДЛО. За її словами, бойовики вже підтвердили місцезнаходження понад 20 затриманих українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА