Інтерфакс-Україна
16:44 29.12.2017

Найближчої доби очікуються дощі, місцями - мокрий сніг

2 хв читати
Найближчої доби очікуються дощі, місцями - мокрий сніг

В Україні найближчої доби 30 грудня на північно-західну половину країни переміститься порція більш прохолодного повітря з Центральної Європи, решта території ще залишиться в теплій повітряній масі, повідомляє Укргідрометцентр.

Погоду в більшості областей України, крім заходу, визначатиме атмосферний фронт.

У західних областях - без істотних опадів, лише на Закарпатті прогнозується дощ із мокрим снігом; температура вночі та вдень від 2 ° тепла до 3 ° морозу.

На решті території очікуються часом дощ (вночі у Вінницькій, Київській та Чернігівській областях сильний дощ); температура протягом доби 1-6 ° тепла, вдень у південній частині та Дніпропетровській області місцями 8-11 °.

Вітер у Україні південно-східний з переходом на Правобережжі на північно-західний, 5-10 м/с.

У Києві 30 грудня вночі невеликий дощ, вдень - помірний. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с. Температура протягом доби 3-5 ° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 30 грудня найвища температура вдень була 7,3 ° у 1987 році, найнижча вночі -26,3 ° у 1895 році.

В Україні 31 грудня вночі в східних областях прогнозується невеликий дощ, на крайньому заході - невеликий сніг. Вдень в Україні, окрім більшості південних областей, також очікується невеликі опади. Вітер переважно південно-західний, 5-10 м\с, у західних областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 2 ° тепла до 3 ° морозу, на півдні та сході 0-4 ° тепла, вдень 0-5 ° тепла, на півдні 3-8 °.

У Києві 31 грудня вночі без опадів, вдень невеликий дощ із мокрим снігом. Вітер південно-західний, 5-10 м/ с. Температура вночі близько 0 °, вдень 1-3 ° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні в найближчу добу без опадів, у суботу помірні дощі

Ігор Коваль приступив до виконання обов'язків мера Одеси

Сили оборони уразили Саратовський НПЗ – Генштаб ЗСУ

Київ просить швейцарські правоохоронні органи розслідувати інцидент із погрозами українській родині російськомовним чоловіком

Росіяни обстріляли Донеччину, одна людина загинула, шістьох поранено – ОВА

ПС ЗСУ: РФ атакувала 357 різними засобами, є прямі ураження 14 ракетами та 37 ударними БпЛА

Президент призначив Ольгу Решетилову військовим омбудсманом

Росія вшосте з початку жовтня масовано атакувала газову інфраструктуру України – СЕО "Нафтогазу"

На Вінниччині виявлено факти незаконного заволодіння землями нацпарку "Кармелюкове Поділля"

Проєкт постанови про призначення Бережної віцепрем'єр-міністром з питань гуманітарної політики зареєстровано у Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА