Інтерфакс-Україна
16:59 29.12.2017

З 73 звільнених заручників на 14 осіб не поширюється виплата одноразової матеріальної допомоги до рішення суду - Бірюков

2 хв читати
З 73 звільнених заручників на 14 осіб не поширюється виплата одноразової матеріальної допомоги до рішення суду - Бірюков

Серед 73 заручників, звільнених з окремих районів Донецької та Луганської областей, є 14 осіб, за якими порушено кримінальні провадження, тому на них не поширюється виплата одноразової матеріальної допомоги до рішення суду, повідомив радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков .

"Усі служби, відомства, групи тощо - усі були чудово обізнані про те, що серед 73 звільняються не всі "героїчні герої". Якщо конкретно, то 14 осіб: за ними є кримінальні провадження за фактом самовільного залишення частин. Спочатку планувалося, що на етапі перельоту з Харкова їх доправлять окремо, на аеродром "Жуляни". Але втрутилася природа - "Жуляни" не приймали борти через погоду", - написав Ю.Бірюков на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

За його словами, зокрема й гуманних міркувань до родичів було прийнято рішення не розділяти всіх звільнених на етапі зустрічі. Однак "на цих 14 осіб не поширюється виплата одноразової матеріальної допомоги до остаточного рішення суду".

"Ми не кидаємо своїх ... Якщо наш сидить у полоні, незалежно від обставин, держава домагатиметься звільнення. Це, до речі, загальносвітова практика, що стосується турботи держави про будь-якого свого громадянина", - написав Ю.Бірюков.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко доручив уряду надати матеріальну допомогу українцям, звільненим з полону бойовиків 27 грудня.

28 грудня міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що його міністерство має намір запропонувати Кабінету Міністрів України виділити кожному із звільнених 27 грудня українських заручників по 100 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Данія - перша у світі за обсягом наданої Україні допомоги пропорційно до власного ВВП

Мінсоцполітики розробляє нові підходи до надання допомоги евакуйованим українцям

Польські військові не їхатимуть до України для навчань з протидії дронам, всі заходи відбудуться в Польщі – Міноборони

Зеленський - Сікорському: Україна готова допомогти з навчанням польських військових

Кислиця до Навальної: подорожі до Європи "не є правом російських громадян", це привілей для тих, хто не сприяє війні

Зеленський обговорив з головою МЗС Данії продовження оборонної допомоги для України

Трамп назвав санкції проти банків і підвищені мита серед можливих заходів щодо РФ

Польща зацікавлена у спільному виробництві дронів та далекобійних засобів – Шмигаль

Трамп заявив, що не знає, чи готова наразі Росія до переговорів

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА