Інтерфакс-Україна
14:59 31.12.2017

Громадянці США помилково нарахували понад $280 млрд платежів за електрику

1 хв читати

Американці Мері Хороманскі, що проживає в місті Ері (Пенсільванія, США), прийшов помилковий рахунок за електрику в розмірі $284 млрд, повідомляє британська телерадіокорпорація Бі-Бі-Сі.

"У мене очі полізли на лоб. Ми запалювали різдвяні вогні, і я подумала, чи не запалили ми їх неправильно", - наводить Бі-Бі-Сі слова М.Хороманскі.

Згідно з квитанцією, вона мала погасити борг до листопада 2018 року.

Пізніше М.Хороманскі вдалося довести електричній компанії, що вона винна їй куди меншу суму. Після визнання компанією помилки з'ясувалося, що жінка повинна заплатити приблизно $284.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у житовий будинок у Дніпрі – мер

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, постраждали 5 людей – ОВА

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА