Інтерфакс-Україна
09:20 01.01.2018

Туреччина звинувачує Грецію у підриві відносин між країнами

1 хв читати

Туреччина звинуватила Грецію у підриві відносин між країнами після того, як Афіни надали політичний притулок одному з  турецьких військових, що втекли з країни після спроби путчу минулого року.

Як повідомляє BBC, Анкара звинуватила Афіни в переховуванні "заколотників", Греція звинувачення заперечує. Цей конфлікт загострив відносини між країнами, що в останні роки значно покращилися.

Грецький профільний комітет схвалив надання політичного притулку одному з восьми турецьких військовослужбовців. Він був пілотом гелікоптера, на якому разом з товаришами прибув у прикордонне місто Александруполіс. Проте комітет відхилив заявки інших семи військових.

Грецьке МЗС відреагувало на осуд Туреччини заявою, у якій закликало зміцнити добросусідські відносини.

Восьмеро військових прибули вертольотом в Грецію вранці 16 липня 2016 року, коли спроба державного перевороту проти Ердогана зазнала невдачі. Вони заперечували свою причетність до цієї путчу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

Міністри оборони ЄС обговорять подальшу підтримку Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА