Інтерфакс-Україна
15:56 01.01.2018

Трамп закликає до змін в Ірані

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що не вважає Іран успішною країною, і припустив, що там настав час для змін.

"Іран провалюється на всіх рівнях, незважаючи на жахливу угоду (щодо атому - ІФ), укладену між ним та адміністрацією Обами. Великий іранський народ багато років страждає від репресій. Іранці хочуть їжі та свободи. Відбувається розграбування багатства Ірану, порушуються права людини", - написав він у Twitter.

"Настав час для змін!", - вважає Д.Трамп.

Останніми днями в Ірані відбуваються антиурядові акції протесту, під час яких загинули вже 12 людей.

Д.Трамп неодноразово критикував угоду, укладену Іраном із "шестіркою" міжнародних посередників, у рамках якої іранська сторона запроваджує суттєві обмеження у свою ядерну програму в обмін на скасування багатьох міжнародних санкцій.

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА