Інтерфакс-Україна
15:04 03.01.2018

Деяких звільнених з ОРДЛО українців підозрюють у спільництві з ворогом

1 хв читати
Деяких звільнених з ОРДЛО українців підозрюють у спільництві з ворогом

Серед українців, звільнених з окремих районів Донецької та Луганської областей 27 грудня минулого року, є підозрювані у фінансуванні тероризму та передачі інформації членам незаконних збройних формувань, заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Є люди, яких підозрюють в більш тяжких злочинах, тому що у деяких є підозри щодо передачі певної інформації противнику. Щодо цивільних, є люди, яких підозрюють в шахрайстві, фінансуванні тероризму та також - в передачі інформації", - повідомив Г. Тука в ефірі телеканалу "112.Украіна" в середу.

Він уточнив, що з полону бойовиків були звільнені 26 цивільних осіб, які раніше проживали на окупованій території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА