Інтерфакс-Україна
18:04 03.01.2018

Суд відмовив Саакашвілі в статусі особи, котра потребує захисту

2 хв читати
Суд відмовив Саакашвілі в статусі особи, котра потребує захисту

Окружний адміністративний суд Києва відмовив екс-президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхеілу Саакашвілі у визнанні незаконним рішення Управління Державної міграційної служби (ДМС) у Київській області, згідно з яким йому відмовлено у визнанні біженцем або особою, котра потребує додаткового захисту після позбавлення громадянства України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено в середу. Суддя Окружного адмінсуду Києва оголосила рішення: "У задоволенні позову відмовити повністю".

У момент оголошення рішення М.Саакашвілі не було в залі суду.

Як повідомлялося, М.Саакашвілі заявив про намір оскаржити наказ Управління ДМС у Київській області, згідно з яким йому відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

3 листопада Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом М.Саакашвілі до Управління ДМС України в Київській області.

Прес-служба Окружного адмінсуду Києва пояснила, що позивач просить суд визнати незаконною бездіяльність облуправління ДМС із розгляду заяви про визнання його особою, котра потребує додаткового захисту, поданої до цього управління 26 жовтня.

Крім того, позивач просить зобов'язати облуправління ДМС розглянути відповідно до вимог закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" заяву М.Саакашвілі про визнання його особою, котра потребує додаткового захисту (цю заяву подано до Головного управління ДМС у Львівській області 11 вересня).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА