13:05 09.01.2018

Порошенко підписав закон, який дозволить Нацраді поза конкурсом давати дозволи на телерадіомовлення в зоні АТО

1 хв читати
Порошенко підписав закон, який дозволить Нацраді поза конкурсом давати дозволи на телерадіомовлення в зоні АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення АТО і прикордонних районах України, повідомляється на сайті глави держави у вівторок.

Як наголошується в повідомленні, мета закону - забезпечити безперервність мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їхніх програм для населення через запровадження механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на мовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу.

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада прийняла відповідний законопроект №6565 у другому читанні та в цілому.

Документ передбачає, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зможе видавати на позаконкурсній основі дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення до 1 року. Територіями з особливим режимом мовлення визначено райони, які межують з окупованою територією України на Донбасі та в Криму.

Видача дозволу здійснюватиметься на безоплатній основі. Згідно з законопроектом, порядок видачі, анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за дотриманням законодавства під час такого мовлення визначатиме Нацрада.

Крім того, документ передбачає, що на території з особливим режимом мовлення може бути відкладено перехід на цифрове мовлення і продовжено аналогове.

Закон набуде чинності через місяць після публікації, за винятком деяких положень, які набувають чинності наступного дня після публікації.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА