Інтерфакс-Україна
13:10 09.01.2018

У Луганській області оголосили в розшук заступника керівника т. зв. митного комітету "ЛНР"

2 хв читати
У Луганській області оголосили в розшук заступника керівника т. зв. митного комітету "ЛНР"

У Луганській області оголошено в розшук і розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно так званого заступника начальника державного митного комітету "ЛНР", повідомляє спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

"Розслідування встановило, що у 2015 році житель Луганська надав згоду на призначення себе на посаду ... й досі організовує функціонування і діяльність зазначеного "відомства". Наразі учасник терористичної організації видає накази, розпорядження, обов'язкові до виконання підлеглими працівниками, контролює перевезення товарів через тимчасово непідконтрольну територію Луганської області, організовує стягнення "митних платежів" на користь терористів і контролює подальше перерахування зазначених коштів до "державного бюджету "ЛНР", - написав А.Лисенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він додав, що ці та інші дії зазначеної особи спрямовані на порушення конституційних прав і свобод громадян України, які перебувають на тимчасово непідконтрольній території. "Оскільки соратник терористів переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на не підконтрольній українській владі території Луганської області, його оголошено в розшук і на підставі постанови слідчого судді розпочато спеціальне досудове розслідування", - розповів речник Генпрокуратури.

За словами А.Лисенка, прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі луганчанина в діяльності терористичної організації за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, яка передбачає 8-15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без нього.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА