Інтерфакс-Україна
19:55 09.01.2018

Анонім повідомив про замінування двох електричок сполученням Київ-Фастів та Київ-Роток

1 хв читати
Анонім повідомив про замінування двох електричок сполученням Київ-Фастів та Київ-Роток

Невідомий повідомив про замінування двох електричок сполученням Київ-Фастів (№ 6019) і Київ-Роток (№6083), повідомляє ПАТ "Укрзалізниця".

"О 17:40 надійшов анонімний дзвінок працівникам поліції про мінування електропоїзда №6083 сполученням Київ - Роток. В рейс поїзд повинен був відправитися о 18:10. Поїзд був затриманий на станції Київ-Пасажирський, пасажири евакуйовані", - повідомила "Укрзалізниця" на сторінці в соцмережі Фейсбук у вівторок.

Також невідомий дзвонив в поліцію і повідомив про замінування електропоїзда № 6019 Київ - Фастів, який нині знаходиться в Фастові.

Проводяться оперативно-розшукові дії по виявленню вибухових пристроїв.

"Укрзалізниця" просить вибачення за незручності і закликає пасажирів зберігати спокій, слухати оповіщення та вказівки залізничників та правоохоронців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук закликав до посилення військової допомоги Україні після нічної атаки РФ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА