Інтерфакс-Україна
11:52 11.01.2018

Кабмін рекомендує відзначати низку державних свят чотирма вихідними в 2018 р.

1 хв читати
Кабмін рекомендує відзначати низку державних свят чотирма вихідними в 2018 р.

 Кабінет Міністрів України рекомендує зробити вихідними 8-11 березня для святкування Міжнародного жіночого дня, 28 квітня - 1 травня - Дня праці, 28 червня - 1 липня - Дня Конституції, 22-25 грудня - Різдва християн західного обряду, 29 грудня 2018 року - 1 січня 2019 року - нового року.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в четвер у Києві. Згідно з проектом рішення, що є у розпорядженні агентства, Кабмін рекомендує керівникам підприємств, установ і організацій перенести для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень, робочі дні з 9 березня - на 3 березня, з 30 квітня на 5 травня, 29 червня на 23 червня, з 24 грудня на 22 грудня і з 31 грудня на 29 грудня.

Національний банк визначає спеціальний режим роботи банків у зазначені дні.

Як повідомлялося, 16 листопада 2017 року Верховна Рада внесла до переліку святкових і неробочих днів у Трудовому кодексі України Католицьке Різдво 25 грудня, вилучивши з цього переліку вихідний день 2 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автор проєкту "Реальна історія" здивований, що однією з причин звільнення Остапенка є зйомки в Трапезному храмі Лаври

У Тульській області РФ уражено хімпідприємство, продукція якого використовується у ВПК – ЦПД

ГУР зафіксувало понад 150 випадків страт окупантами українських полонених

Американський блогер Карлсон випустив інтерв’ю із підсанкційним Новинським

Жителька села в Куп'янському районі загинула, 2 постраждали внаслідок нічної авіаатаки РФ – Офіс генпрокурора

Зеленський повідомив про загиблих внаслідок нічної атаки по Україні за закликав посилити санкції проти РФ

У Донецькій області за добу 4 загиблих мирних жителів, 8 поранені – обладміністрація

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 3, поранених лишається 6

Посол ЄС про нічну атаку РФ на Київ: якщо хтось сумнівається, що РФ хоче продовження війни, читайте новини

Келлог назвав обмін полоненими найпозитивнішим результатом зустрічі в Стамбулі та відзначив заслугу Умєрова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА