08:29 12.01.2018

Трамп підтвердив, що скасував візит до Лондона через небажання відкривати нове американське посольство

Трамп підтвердив, що скасував візит до Лондона через небажання відкривати нове американське посольство

Президент США Дональд Трамп підтвердив повідомлення в ЗМІ про скасування його візиту до Великої Британії, запланованого на кінець лютого.

"Причиною скасування мого візиту є те, що я не великий шанувальник адміністрації Обами, яка за гроші продала прекрасне посольство (США - ІФ) в Лондоні, яке розміщувалося в кращому місці, тільки для того, щоб побудувати нове на околиці за $ 1,2 млрд. Погана угода", - написав Д.Трамп в своєму Твіттері.

"Хочете, щоб я перерізав стрічку - ні!", - додав президент.

Британська Guardian повідомила, що справжньою причиною скасування візиту Д. Трампа з'явилися побоювання серйозних протестів проти нього під час перебування в країні.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей спочатку запросила Д. Трампа нанести "державний" візит, проте пізніше статус візиту був змінений на "робочий" у зв'язку з протестами британських парламентаріїв, незадоволених міграційною політикою американського президента.

Раніше між Вашингтоном і Лондоном прокотилася хвиля взаємної критики у зв'язку з тим, що президент США опублікував у своєму Твіттері відео ультраправої британської організації "антимусульманської" спрямованості. Британська влада назвала такі дії Д. Трампа "невірними", вони також викликали гостре невдоволення в суспільстві.

У свою чергу президент рекомендував Т.Мей більше уваги звертати на дії терористів у Великій Британії, а не на нього.

На церемонії відкриття нової будівлі посольства очікуваного Д.Трапа змінить держсекретар США Рекс Тіллерсон, повідомляють ЗМІ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА