17:33 12.01.2018

Хакери РФ намагаються зламати комп'ютерні системи Сенату США - доповідь

2 хв читати
Хакери РФ намагаються зламати комп'ютерні системи Сенату США - доповідь

Хакери, імовірно пов'язані з Росією, що раніше здійснили кібератаки на Демократичну партію, протягом кількох місяців працюють над зламом комп'ютерних мереж Сенату США, повідомив у п'ятницю телеканал АВС з посиланням на доповідь компанії з кібербезпеки Trend Micro.

За даними компанії, йдеться про хакерське угруповання Fancy Bear, що займається кібершпіонажем, яке в США вважають наближенним до російського керівництва.

"Вони, як і раніше, проявляють активність, принаймні здійснюють підготовку (кібератак на Сенат США - ІФ), щоб вплинути на громадську думку", - наводить телеканал слова автора доповіді, співробітника компанії Фейке Хакейборда.

"Вони шукають ту інформацію, яку змогли б опублікувати пізніше", - додав він.

За словами Ф.Хакейборда, доповідь було підготовлено після виявлення підозрілих сайтів, створених у червні та вересні минулого року. На думку фахівця, вони нагадують внутрішню систему обміну електронними листами, що використовують члени американського сенату.

Телеканал АВС зазначає, що компанії Trend Micro раніше вдавалося успішно виявити інші шкідливі сайти. Зокрема, йдеться про сайти, які хакерські угрупування використовували для перехоплення інформації під час передвиборної кампанії нинішнього президента Франції Еммануеля Макрона в квітні 2017 року.

У самому сенаті США наразі ще ніяк не прокоментували інформацію про можливу діяльності хакерського угруповання Fancy Bear.

Fancy Bear - група хакерів, яких на Заході пов'язують з РФ і яка, за даними американських спецслужб, стоїть за кібератаками на Демократичну партію США під час американської передвиборчої кампанії в 2016 році.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА