Інтерфакс-Україна
18:16 12.01.2018

Депутату Одеської облради та його спільнику, які переховуються від слідства, повідомлено про підозру за пропозицію хабара працівнику НАБУ

2 хв читати
Депутату Одеської облради та його спільнику, які переховуються від слідства, повідомлено про підозру за пропозицію хабара працівнику НАБУ

Генеральна прокуратура України спільно з Національним антикорупційним судом України (НАБУ) повідомила про підозру депутату Одеської обласної ради та його спільнику за пропозицію надати $500 тис. хабара посадовій особі НАБУ.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Генпрокуратури, 4 листопада 2017 року із заявою до Генпрокуратури звернулася особа, якій стало відомо про підготовлюваний хабар працівнику НАБУ за зняття арештів з рахунків суб'єкта господарської діяльності (бенефіціаром якого є депутат Одеської облради) в сумі 185 млн грн і уникнення конфіскації заарештованих коштів, який задіяний у схемі заволодіння коштами Одеського міськбюджету.

Працівники Генпрокуратури і НАБУ 17-21 листопада 2017 року задокументували факт пропозиції керівнику одного з підрозділів НАБУ неправомірної вигоди в сумі $500 тис.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція службовій особі, який займає відповідальне становище, неправомірної вигоди). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від чотирьох до восьми років із конфіскацією майна або без такої.

"Наразі вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення місцезнаходження підозрюваних, проводяться обшуки за місцем реєстрації та можливого місцеперебування підозрюваних, з метою вручення їм клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки останні ухиляються від слідства", - йдеться в повідомленні.

У разі невстановлення місцезнаходження підозрюваних і неявки до слідчого Генеральної прокуратури України їх буде оголошено в державний та міжнародний розшук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА