Інтерфакс-Україна
19:13 12.01.2018

Журнал Penthouse збанкрутів утретє

1 хв читати

Американська компанія Penthouse Global Media Inc., якій належить однойменний журнал Penthouse і відповідні сайти, подала заяву про захист від кредиторів згідно з главою 11 Кодексу США про банкрутство до суду штату Каліфорнія, повідомляє агентство Bloomberg.

Раніше компанія банкрутувала в 2000-му і 2013 рр.

У 2016 році бренд викупила продюсер і режисер Келлі Голланд, яка хотіла "позбавити компанію від нальоту мізогінії". Проте її плани, зокрема відкриття ресторанів із напівголими офіціантками за прикладом Hooters, не увінчалися успіхом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Цифрові сервіси НКЦПФР тимчасово недоступні через відсутність е/е

НБУ оновив положення про систему BankID

Скасовано обмеження руху вантажівок у Рівненській, Волинській та Житомирській областях

ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Рішення ВАКС щодо конкурсу з управління активами IDS Ukraine не фіксує порушень з боку АРМА – заява

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА