Інтерфакс-Україна
20:16 12.01.2018

Невідомі напали на католицькі храми в Чилі перед візитом Папи Римського Франциска

1 хв читати
Невідомі напали на католицькі храми в Чилі перед візитом Папи Римського Франциска

Неподалік трьох католицьких храмів у чилійській столиці Сантьяго пролунали вибухи за три дні до візиту до країни Папи Римського Франциска, повідомляє в п'ятницю видання "Сантьяго ньюс".

Невідомі залишили саморобні вибухові пристрої біля трьох храмів. Будівлям церков завдано незначної шкоди. Напади були здійснені вночі, тому ніхто не постраждав.

Вони також розкидали антирелігійні листівки. В одній з листівок йшлося, що наступну бомбу понтифік знайде у своєму одязі.

У МВС Чилі засудили атаки на храми.

"Кожен має право протестувати, але абсолютно інша справа - вдаватися до насильства", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Махмуд Алеуї.

Він зазначив, що поліція розслідує напади.

Очікується, що понтифік прибуде до Чилі в понеділок, де пробуде чотири дні, потім він відвідає Перу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава СБУ: Позаминулого літа ми провели успішну операцію по знищенню одного з трьох "Орєшників" на території РФ

Український фонд культурної спадщини працюватиме за бельгійським законодавством

В Києві підрядник привласнив 2,7 млн грн під час ремонту електропостачання на Сирецько-Печерській лінії метро

Мовний омбудсмен стурбована повідомленнями про загрозу зняття з розгляду законопроєкту щодо оновлення перекладу Європейської хартії мов

В Іспанії відбудеться регулярна зустріч "Коаліції охочих" на рівні політдиректорів, нічого "секретного" немає - МЗС

"Метінвест" побудував для військових перший в Україні підземний навчальний хаб за концепцією "Сталевої мрії"

Мінкультури презентувало 15 відеопроєктів про героїзм українських військових

Зеленський узгодив основні напрями подальшої санкційної політики України

ЄК зосередиться на взаємодії з Польщею, Угорщиною та Словаччиною через їх заборону агропродукції з України, до суду наразі не звертається

"Суспільне" отримало 451 заявку від 392 виконавців і гуртів на участь у нацвідборі "Євробачення-2026"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА