Інтерфакс-Україна
20:26 13.01.2018

Серед постраждалих у масштабній ДТП під Прагою українців немає

1 хв читати
Серед постраждалих у масштабній ДТП під Прагою українців немає

У Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України підтвердили відсутність українців серед постраждалих у ДТП біля Праги (Чехія), повідомив офіційний представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"За інформацією поліції, українців серед постраждалих під час ДТП на околиці Праги немає", - написав він на своїй сторінці в мікроблозі Твіттер в суботу ввечері.

Як повідомлялося, напередодні в п'ятницю, 12 грудня, на околиці Праги (Чехія) рейсовий автобус зіткнувся з автомобілем Skodа Superb, після чого врізався в дерево на узбіччі.

"Серед постраждалих в ДТП під Прагою є 4 іноземця. Громадянство встановлюється. Консул з'ясовує, чи немає серед них українців. Повідомимо", - уточнював в своєму мікроблозі Твіттер В.Кирилич

Як повідомляє видання Express, внаслідок аварії загинули три людини, 45 пасажирів отримали поранення різного ступеня тяжкості. За даними видання, загинули водій автомобіля і двоє людей в автобусі. З 45 поранених - п'ять перебувають у важкому стані.

За іншими даними, постраждалих - близько 30 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА