11:18 16.01.2018

Муженко візьме участь у роботі військового комітету НАТО й зустрінеться з керівництвом альянсу

1 хв читати
Муженко візьме участь у роботі військового комітету НАТО й зустрінеться з керівництвом альянсу

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко розпочав офіційний візит до Брюсселя, де візьме участь у роботі військового комітету НАТО на рівні начальників генштабів.

"Глава української делегації візьме участь у засіданні Військового комітету НАТО у форматі з Україною, а також у засіданнях операційних партнерів місії НАТО в Афганістані "Рішуча підтримка" та в засіданні, присвяченому співробітництву у форматі "Проектування стабільності", - повідомляє у вівторок управління зв'язків із громадськістю ЗСУ.

У штаб-квартирі НАТО В.Муженко також проведе низку двосторонніх зустрічей із політичним і військовим керівництвом альянсу, начальниками генеральних штабів збройних сил інших країн. Темою обговорення будуть поточні аспекти регіональної безпеки та практичні питання військової співпраці з країнами НАТО й партнерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА