15:58 17.01.2018

Суд визнав Ситника винним в адмінпорушенні і оштрафував на 1,7 тис. грн

2 хв читати
Суд визнав Ситника винним в адмінпорушенні і оштрафував на 1,7 тис. грн

Солом’янський районний суд м. Києва визнав директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника винним у вчиненні адміністративного правопорушення – невиконанні вимог Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та наклав на нього штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн).

Як повідомили в Солом’янському райсуді, таку постанову суд ухвалив 17 січня.

НАЗК 13 листопада 2017 направило до Солом’янського райсуду м. Києва протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною першої статті 188-46 КУпАП, складений стосовно директора НАБУ А.Ситника.

За інформацією Нацагентства, директор НАБУ надав із порушенням встановленого законом терміну запитувані НАЗК копії документів та інформацію, а також надав їх не в повному обсязі. Запити були спрямовані стосовно можливих порушень працівниками НАБУ законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а саме про надання А.Ситником доручення на представлення його інтересів працівникам юридичного департаменту Нацбюро.

Як повідомлялося, 13 листопада А.Ситник прибув до НАЗК для вручення йому протоколу про начебто здійснення ним адміністративного правопорушення у зв'язку з тим, що він не надав деяких документів на вимогу НАЗК. Директор Бюро розповів журналістам, що йдеться про те, що він нібито використав юридичні можливості НАБУ у своїх особистих інтересах.

Він зазначив, що коли НАБУ або його директор стають стороною якогось спору, тоді їхні інтереси представляє, на підставі доручення керівника НАБУ, представник юридичного управління Бюро. "Чому зроблено висновок, що я використовував це в якихось особистих інтересах, мені невідомо. Це було представлення не моїх особистих інтересів, а інтересів директора НАБУ", - наголосив А.Ситник.

Пізніше в НАБУ заявили, що НАЗК у липні 2017 року встановило, що А.Ситник мав право давати доручення керівнику юридичного управління Бюро представляти його інтереси під час судового розгляду в адміністративній справі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА