Інтерфакс-Україна
06:59 18.01.2018

Бойовики 7 разів обстріляли сили АТО: загинули 3 військовослужбовців, 5 отримали бойові травми

2 хв читати

За минулу добу бойовики здійснили 7 обстрілів позицій сил АТО, внаслідок чого загинули 3 військовослужбовці, а ще 5 отримали бойові травми, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"В цілому за минулу добу російсько-окупаційні угруповання скоїли 7 обстрілів позицій Збройних сил України. Українські військовослужбовці в двох випадках були змушені відкривати вогонь з озброєння, не забороненого мінськими угодами", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук в четвер вранці.

У відомстві також зазначають, що незаконні збройні формування продовжують недотримання режиму припинення вогню на час новорічних і різдвяних свят, зриваючи домовленості Тристоронньої контактної групи, і обстрілюють з забороненого мінськими угодами озброєння позиції ЗСУ.

На Луганському напрямку бойовики активізувалися в темний час доби в районі Світлодарської дуги. Ворог вів вогонь з гранатометів різних видів і 120-мм мінометів навколо населеного пункту Луганське.

На Донецькому напрямку НВФ порушували домовленості про припинення вогню з 82-мм мінометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї у Пєсков. З мінометів такого ж калібру бойовики обстрілювали опорні пункти навколо Верхньоторецька, а з гранатометів і стрілецької зброї провокували українських військових до бойового протистояння неподалік Новотроїцького. Особливу вогневу активність противник також виявляв в передмісті Авдіївки. Зокрема, на підступах до цього прифронтового міста бойовики більше години вели вогонь з 120-мм мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Також незаконні збройні формування порушували перемир'я зі стрілецької зброї поблизу Гранітного.

ОСТАННЄ

Зеленський видав указ на виконання рішення РНБО про розробку Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки

Кислиця заявив про прогрес в переговорах про гарантії безпеки для України зі США та європейськими союзниками - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: Розраховуємо на швидке ухвалення 19 пакета санкцій

Сили оборони просунулися на добропільському напрямку на 3-7 км, знищили 1,3 тис. окупантів

Уряд Естонії запросив консультації з НАТО, а естонське МЗС вручило ноту протесту РФ через чергове порушення повітряного простору

Зеленський: Порушення винищувачами РФ повітряного простору Естонії – системна кампанія проти ЄС і НАТО

Стефанішина обговорила з Келлогом українсько-американські ініціативи, зокрема угоду про дрони

Подружжя загинуло в Гуляйполі внаслідок удару російського дрона по автівці

Зеленський підписав указ про створення Офісу війського омбудсмана, призначив на посаду Решетилову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА