08:04 18.01.2018

У Харківському політехнічному інституті відкрили першу 3D-лабораторію в Україні

2 хв читати
У Харківському політехнічному інституті відкрили першу 3D-лабораторію в Україні

У Харківському політехнічному інституті відкрили першу 3D-лабораторію при ВНЗ в Україні для навчання фахівців у сфері метрології та технічних вимірювань для машинобудування та інших галузей, повідомляє прес-служба НТУ "ХПІ".

"Наше завдання, завдання бізнесу, створювати нові робочі місця, створювати підприємства. Щоб студенти, які закінчили університет, отримали гідну роботу у нас, в Україні. При будь-якому університеті повинні бути свої практичні лабораторії. Наше завдання на найближчий час знайти компанії, у яких є професійних досвід у тій чи іншій сфері і які будуть працювати з університетом і створювати нові лабораторії. У студента повинна бути можливість швидко впроваджувати свої теоретичні знання в життя, навіть якщо він помиляється. Це не важливо. Важливо, що він отримує практичний досвід", - сказав глава Наглядової ради НТУ "ХПІ" Василь Хмельницький.

Відзначається, що "на базі центру будуть проводити сертифікацію вимірювального обладнання для українських підприємств. Студенти і фахівці зможуть вивчити роботу обладнання для 3D-сканування і зворотного моделювання. А також нових 3D-принтерів".

За словами ректора НТУ "ХПІ" Євгенія Сокола, сьогодні випускник повинен вміти ефективно використовувати ті теоретичні знання, які він отримав, а це неможливо без сучасного обладнання.

"Все, що могла дати держава - вона вже дала. Тому сьогодні єдина можливість - це бізнес, який кровно зацікавлений в отриманні хороших кадрів, сучасних - він може підтримати вищу освіту на світовому рівні. Саме об'єднання бізнесу і освіти допомагає нам відкривати такі лабораторії, які будуть навчати наших студентів на найсучаснішому обладнанні", - зазначив Є.Сокол.

Прес-служба інформує, що навчально-виробничу лабораторію "Високі технології в машинобудуванні" створили під патронатом глави Наглядової ради НТУ "ХПІ" В.Хмельницького. Знаходиться вона на кафедрі "Інтегровані технології машинобудування ім. М.Ф. Семко "НТУ "ХПІ". Серед обладнання лабораторії: універсальний інструмент для тривимірних вимірів і оцифровки, переносна координатно-вимірювальна система для високоточних вимірів на надвеликих відстанях, 3D-сканер і 3D-принтер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА