Інтерфакс-Україна
07:06 20.01.2018

Бойовики 7 разів порушували режим тиші, втрат немає

2 хв читати
Бойовики 7 разів порушували режим тиші, втрат немає

За минулу добу бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, внаслідок обстрілів жоден український військовослужбовець не постраждав, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"За минулу добу, противник 7 разів порушив режим тиші. Не дивлячись на те, що ворожі обстріли несли загрозу життю наших захисників, українські воїни були змушені в одному з випадків відкривати вогонь з озброєння, забороненого мінськими домовленостями. Унаслідок ворожих обстрілів жоден наш військовослужбовець не загинув і не був поранений", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук в суботу вранці.

На луганському напрямку бойовики кілька разів порушили режим припинення вогню на Світлодарській дузі, обстрілявши з 82-мм мінометів і великокаліберних кулеметів захисників Луганського. Поблизу Станиці Луганської незаконні збройні формування влаштували нетривалий обстріл зі стрілецької зброї.

На донецькому напрямку бойовики активізувалися на Приазов'ї, де в районі Широкиного українські захисники помітили деверсійно-розвідувальну групу НВФ, яка рухалася до їх позицій. "Коли відстань стала критично близькою, наші воїни відкрили вогонь зі стрілецької зброї і змусили диверсантів відійти. Противник залишив на полі бою одного пораненого. Силами наших захисників він був евакуйований з поля бою і йому надано медичну допомогу", додали в прес-центрі.

Окрім того, у вечірній час, в цьому ж районі, бойовики неодноразово вели вогонь з важких мінометів. Понад півтора десятка мін калібру 120-мм розірвалися поблизу українських позицій біля Широкиного і Водяного.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

Зеленськй підписав закон, згідно якому військовополонені мають отримувати такі ж фінансові гарантії, як і всі захисники

Зеленський підписав закон, який дає СБУ більше можливостей проводити спеціальні операції на захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА