Інтерфакс-Україна
08:40 21.01.2018

У Волинській області поліцейські оштрафували пенсіонерок за виготовлення і зберігання самогону

1 хв читати

У Волинській області правоохоронці оштрафували двох жінок-пенсіонерок за виявлені у них 40л закваски і 18л самогону, повідомляє прес-служба Ковельського відділу Нацполіції Волинської області.

"У с.Облапи дільничі офіцери Ковельського відділу поліції в домашньому господарстві місцевої мешканки виявили 40 літрів закваски та 18 літрів самогону. Все виявлене знищили", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначають, що поліцейські також виявили і знищили 40 літрів браги в с.Уховецьк Ковельського району, яку зберігала в своєму дворі 60-річна місцева жителька.

Жінок притягнули до адміністративної відповідальності за ст.176 (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) КУпАП. Санкція статті передбачає штрафні санкції в розмірі від 51 грн. до 170 грн. Вилучене поліцейські відразу ж знищили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

Аварійні графіки електроенергії застосовуються у Києві та трьох областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА