Рівень терористичної загрози в Бельгії знижений з третього до другого

Рівень терористичної загрози в Бельгії знижений в понеділок з третього до другого за чотирибальною шкалою.
"Другий загальний рівень не означає безпосередньої загрози теракту", - пояснив прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель, якого цитують бельгійські ЗМІ.
Він зазначив, що в країні існує своя культура безпеки, і "в останні роки вона була посилена".
За його словами, військові, які в Бельгії вже не один рік є невід'ємною частиною міського пейзажу, не зникнуть з вулиць. Але їх число буде "пропорційним загрозі". Глава уряду при цьому не назвав ніяких цифр.
Рівень терористичної загрози в Бельгії було піднято після листопада 2015 року, коли терористи атакували брюссельський міжнародний аеропорт і одну зі станцій столичного метро. Другий рівень означає "малоймовірну" загрозу, в той час як третій - "можливу і ймовірну" загрозу".