Інтерфакс-Україна
20:47 23.01.2018

У Раді Європи не змогли вибрати комісара з прав людини в першому раунді голосування

1 хв читати
У Раді Європи не змогли вибрати комісара з прав людини в першому раунді голосування

Жоден з трьох претендентів на пост комісара Ради Європи з прав людини не отримав абсолютної більшості за підсумками голосування, яке пройшло у вівторок, у другий день роботи зимової сесії ПАРЄ.

"Асамблея провела голосування з питання про нового комісара з прав людини, під час якого були віддані 248 голосів. 125 голосів потрібні для абсолютної більшості. Кандидат від Словенії Горан Клеменчич отримав 67 голосів, П'єр-Ів ле Борн від Франції - 105 голосів, і Дунья Міятович від Боснії і Герцеговини - 76 голосів", - наголошується в повідомленні, поширеному в офіційному "Твіттері" ПАРЄ.

"Другий раунд голосування відбудеться завтра", - підкреслюється в опублікованому повідомленні.

Переможець змінить на цій посаді Нілса Муйжніекса, який обіймає посаду комісара з прав людини з 2012 року. Повноваження Н.Муйжніекса офіційно закінчуються 1 квітня 2018 року.

Комісар Ради Європи з прав людини є незалежною особою, яка діє в рамках Ради Європи та сприяє дотриманню прав людини в країнах РЄ. Він обирається шляхом голосування серед трьох кандидатур строком на шість років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА