Інтерфакс-Україна
08:09 25.01.2018

У Дніпрі 300 підприємствам, які не прибирають сніг і не посипають територію, виписали штрафи

1 хв читати
У Дніпрі 300 підприємствам, які не прибирають сніг і не посипають територію, виписали штрафи

За останній тиждень понад 300 підприємств Дніпра, що не розчистили сніг і не посипали прилеглу територію, були оштрафовані.

Як розповів журналістам заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко власники і орендарі зобов'язані протягом року підтримувати в належному стані свою прибудинкову територію, але через їх "безвідповідальність багато тротуарів міста залишаються неочищеними від снігу і льоду".

У минулому році міською радою було прийнято рішення про зміну правил благоустрою. І в цих правилах чітко прописано, що власники та орендарі зобов'язані протягом року тримати в належному стані свою прибудинкову територію. Комунальна техніка працює. Але насправді це зона відповідальності орендарів будівель і приміщень. Це стосується і ОСББ", - зазначив чиновник.

За словами М. Лисенко зараз перевірки стану прибудинкових територій проходять щодня. Якщо після першого протоколу орендарі не прибирають тротуари, то інспекція повертається. Розмір штрафу за таке порушення становить до 1700 грн.

З 20 січня в Дніпрі не припиняються снігопади, але комунальні служби продовжують посилено прибирати тротуари міста від снігу, для цього задіяно 32 спеціальні машини. М.Лисенко також поскаржився на катастрофічну нестачу двірників в місті, "тому ліквідація наслідків негоди відбувається не так швидко, як хотілося б".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА