Інтерфакс-Україна
09:49 25.01.2018

Понад 260 т гуманітарного вантажу від МКЧХ прослідували до ОРДЛО через КПВВ "Новотроїцьке"

1 хв читати
Понад 260 т гуманітарного вантажу від МКЧХ прослідували до ОРДЛО через КПВВ "Новотроїцьке"

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" (Волноваський р-н Донецької області) на виїзд на неконтрольовану владою України територію пройшли 14 вантажних автомобілів із гуманітарним вантажем від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Як повідомляє в четвер вранці прес-служба Держприкордонслужби України, вантажівки перевозили гігієнічні та продуктові набори, автозапчастини, офісне обладнання та пісок для фільтрації води загальною вагою майже 268 тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА