Інтерфакс-Україна
19:58 26.01.2018

Трамп очікує припливу інвестицій в США після своєї промови в Давосі

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп вважає, що багато людей, яких він зустрів на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, будуть інвестувати в економіку США, написав він у п'ятницю на своїй сторінці в Twitter.

Д.Трамп також зазначив, що його виступ на форумі добре прийняли.

"Вирушаю додому після двох чудових днів у Давосі, Швейцарія. Мова про економічне відродження США була добре прийнята. Багато з тих, кого я зустрів, будуть інвестувати в США", - написав Д.Трамп.

Раніше в п'ятницю Д.Трамп заявив, що економіка США переживає сильне економічне зростання і настає найкращий час для інвестицій в країну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА