Інтерфакс-Україна
07:57 27.01.2018

СБУ перешкоджала виготовленню і реалізації небезпечного фальсифікату лікарського засобу "кисень медичний"

1 хв читати
СБУ перешкоджала виготовленню і реалізації небезпечного фальсифікату лікарського засобу "кисень медичний"

Співробітники Служби безпеки України спільно з Київською прокуратурою блокували виготовлення і реалізацію небезпечного фальсифікату лікарського засобу так званого "кисню медичного", повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво фальсифікату з використанням обладнання, призначеного для виготовлення технічного кисню, що створювало загрозу життю і здоров'ю пацієнтів. Небезпечну продукцію зловмисники поставляли в понад двадцять державних лікувально-профілактичних установ в Київській і Житомирській областях", - інформують у відомстві .

Оперативники спецслужби задокументували, що для легалізації фальсифікату організатори використовували документи ліцензованих виробників медичного кисню з інших регіонів України.

Відзначається, що співробітники СБ України під час слідчих дій в складських, виробничих приміщеннях і місцях проживання зловмисників вилучили обладнання для виробництва фальсифікованого кисню і шістнадцять тонн субстанції для його виготовлення.

Окрім того, правоохоронці виявили документацію щодо постачання в державні лікувальні установи "продукції" на суму майже 10 млн грн. Наразі використання небезпечної продукції в медичних установах правоохоронці припинили.

В рамках відкритого кримінального провадження вирішується питання про оголошення підозр організаторам протиправної оборудки.

Триває досудове слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА