Інтерфакс-Україна
08:26 29.01.2018

Трамп допустив повернення США до Паризької хартії з клімату

1 хв читати

США можуть повернутися до Паризької хартії з клімату. Про це президент Дональд Трамп розповів в інтерв'ю британському журналістові Пірсу Моргану, витримки з інтерв'ю наводить The Guardian.
Трамп зазначив, що угода була для США "катастрофою". "Але якщо буде хороша угода, завжди є шанс, що ми повернемося", - додав він. Нинішня угода, за словами американського лідера, "жахлива" і "несправедлива" для Сполучених Штатів.

Паризька хартія з клімату була підписана в 2015 році. Вона визначає світовий план дій щодо стримування глобального потепління. 170 країн зобов'язалися вжити заходів щодо зниження викидів, технологічного переозброєння та адаптації до змін клімату. Трамп повідомляв про намір вийти з договору ще під час передвиборної кампанії, так як, на його думку, угода економічно невигідна Вашингтону. У червні 2017 року він офіційно заявив про відмову США від угоди. За словами Трампа, при виконанні всіх умов до 2025 року країна могла втратити 2,7 млн ​​робочих місць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА