18:00 29.01.2018

Половина представників компаній-членів Американської торговельної палати назвали НАБУ найефективнішою серед антикорупційних інституцій

2 хв читати
Половина представників компаній-членів Американської торговельної палати назвали НАБУ найефективнішою серед антикорупційних інституцій

Половина учасників опитування Американської торговельної палати в Україні (The American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC) щодо сприйняття корупції вважають Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) найефективнішим органом серед антикорупційних інституцій у країні в 2017 році.

Згідно з оприлюдненими в понеділок на сайті НАБУ даними, 50% опитаних назвали НАБУ найефективнішим органом у боротьбі проти корупції (2017 рік), 20% охарактеризували так Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП), 11% - Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

За словами директора НАБУ Артема Ситника, протягом двох років від початку перших розслідувань бюро детективи часто викривають корупцію в державному секторі та судовій гілці влади.

"Ми задокументували злочинну діяльність понад 30 суддів - це більше, ніж за шість років до початку роботи бюро", - навів приклад А.Ситник.

Водночас, за результатами опитування АСС, 71% респондентів вважають, що суди є найбільш корумпованими державними органами. Понад половина опитаних переконані в тому, що кроком, який Україна має зробити для досягнення прогресу в боротьбі з корупцією, є створення Антикорупційного суду.

Щорічне опитування стосовно сприйняття корупції проводиться четвертий рік поспіль анонімно серед представників компаній-членів Американської торговельної палати в Україні - громадської неприбуткової організації, яка працює в країні з 1992 року. Результати дослідження базуються на оцінці сприйняття ситуації міжнародною бізнес-спільнотою. В нинішньому опитуванні взяли участь 184 респонденти, 80% з яких представляють міжнародний бізнес в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Екс-директор з комунікацій Білого дому передасть документи щодо Трампа до Конгресу

Влада Амстердама з 1 січня 2020р заборонить екскурсії кварталом червоних ліхтарів

Канада та Європа самостійно перевірять літаки Boeing 737 Max, перш ніж знову допустити їх до польотів

Ізраїльський солдат застрелив палестинця, який кинув камінь у його машину

До кінця року на українських дорогах почне працювати система автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Україна закрила доступ до сайтів інтернет-магазинів Озон, ЛітРес і Лабіринт

Духовний лідер Ірану закликав розвивати економіку в умовах санкцій

Усі судові і кримінальні справи стосовно Саакашвілі в Україні навмисно "заморожені" і не доведені до кінця, заявляє його адвокат

Європейські партнери підкреслили важливість незворотності курсу України на зближення з ЄС

Кличко ознайомився з ходом реконструкції Шулявського шляхопроводу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА