Інтерфакс-Україна
21:17 29.01.2018

Питання дозволу вільного обігу короткоствольної зброї можна вирішити за допомогою консультативного референдуму

1 хв читати

Секретар комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (фракція "Народний фронт") Антон Геращенко вважає, що питання дозволу вільного обігу короткоствольної вогнепальної зброї може бути вирішене шляхом консультативного референдуму.

"Наразі в парламенті немає повної згоди, яким саме має бути цей закон (про поводження з короткоствольною зброєю - ІФ). Каменем спотикання є питання щодо короткоствольної зброї - пістолети, револьвери та ін. ... Хтось каже: давайте ми дозволимо і короткоствольну зброю, щоб кожен ходив з нею по вулиці", - сказав А.Геращенко в інтерв'ю 5-му каналу в понеділок увечері.

Він підкреслив, що готовий підтримати таку ініціативу, але після проведення консультативного референдуму серед громадян: "Я готовий це підтримати тільки в разі, якщо буде проведено консультативний референдум і більшість громадян України скаже: так, давайте це зробимо".

На переконання народного депутата, для захисту власного житла досить мисливської зброї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус заявив, що його країна не постачатиме Україні ракети великої дальності Taurus – ЗМІ

Ворожі БпЛА атакували промислове підприємство в Чугуєві - мер

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

МАГАТЕ зафіксувала інтенсивну стрілянину на території ЗАЕС в ніч на неділю

Російський дрон атакував медиків під час евакуації пораненого у Сумській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Уряд представить у понеділок нові рішення шодо виплат матерям і забезпечення школярів – Зеленський

Зеленський оприлюднив плани на візит спецпредставника Трампа в Україну

Близько 9,5 тис. точок обліку у Харківській області залишаються знеструмленими внаслідок негоди

Четверо поліцейських поранено внаслідок атаки ворожого дрона у Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА