Інтерфакс-Україна
20:41 30.01.2018

Volkswagen відсторонив відповідального за досліди над тваринами топ-менеджера

1 хв читати
Volkswagen відсторонив відповідального за досліди над тваринами топ-менеджера

Німецький автоконцерн Volkswagen відсторонив керівника групи з зовнішніх зв'язків та сталого розвитку Томаса Штега після скандалу з тестуванням викидів дизельного двигуна на тваринах. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Місце Штега займе Йєнс Ханефельд, відповідальний за міжнародну та європейську політику концерну. Штег після відсторонення заявив, що несе повну відповідальність за свої дії. Гендиректор Volkswagen Маттіас Мюллер сказав, що поважає його позицію.

Газета The New York Times 25 січня повідомила, що автоконцерн проводив досліди на мавпах - до камери з тваринами подавали вихлопи від працюючого дизельного автомобіля Volkswagen Beetle. Досліди з вивчення впливу оксидів азоту на живий організм проводилися в 2014 році.

Після публікації матеріалу в Volkswagen назвали обрані методи помилкою і принесли вибачення "за відсутність компетентності у людей (які відповідають за їх прийняття)".

Газета Süddeutsche Zeitung 29 січня повідомила, що Volkswagen також проводив досліди над людьми, які дихали вихлопами від автомобілів з дизельним двигуном. Газета послалася на документи Європейської дослідницької групи з захисту навколишнього середовища і здоров'я в транспортному секторі (EUGT), згідно з якими в експерименті брали участь 25 молодих людей. Офіційний представник німецького уряду Штеффен Зайбер розкритикував проведені досліди, назвавши їх "неетичними".
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада виділяє фінансову допомогу на ремонт критичної енергетичної інфраструктури України

Росіяни атакували Дніпровщину ввечері суботи, є загиблі та постраждалі

Понад 700 тисяч відстрочок у Резерв+ подовжено автоматично - Шмигаль

На Сумщині перебої зі світлом після чергових ворожих атаки, енергетики вже працюють над відновленням

Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА

Мінус 619 окупантів і понад 100 одиниць техніки – 2 корпус НГУ «Хартія» оприлюднив втрати ворога за жовтень

У Покровсько-Мирноградській агломерації триває комплексна операція, проводяться стабілізаційні дії – Сирський

Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ

Зеленський анонсував програму УЗ-3000 – 3 тис. км безкоштовно в межах України залізницею

Президент доручив уряду до 15 листопада представити деталі пакету програм зимової підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА