Інтерфакс-Україна
08:35 31.01.2018

У Чорне море увійшов британський есмінець з крилатими ракетами

1 хв читати

У Чорне море з Середземномор'я попрямував британський есмінець HMS Duncan, йдеться в повідомленні морського командування НАТО (MARCOM). Есмінець оснащений крилатими протикорабельними ракетами і системами стеження.

У Twitter MARCOM опубліковані фотографії есмінця, що пересувався протокою Босфор. Його супроводжує турецький фрегат TCG Gaziantep.

Згідно з повідомленнями в офіційному Twitter корабля, він покинув Портсмут 8 січня. Пізніше він приєднався до середземноморського угруповання кораблів НАТО. У Середземному морі він провів кілька спільних навчань з іншими кораблями з'єднання, після чого попрямував у Чорне море.

У липні минулого року есмінець брав участь в чорноморських навчаннях країн НАТО Sea Breeze 2017, під час яких есмінець здійснив візит у порт Одеси.

Есмінець HMS Duncan є флагманом 2-ї військово-морської групи Північноатлантичного альянсу, що діє на Чорному і Середземному морях. Корабель оснащений протикорабельними крилатими ракетами RGM-84 Harpoon і зенітним ракетним комплексом Sea Viper.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

Трамп попередив Канаду про ризик 100% мита у разі торговельної угоди з Китаєм

"Укренерго" в неділю застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА