11:23 31.01.2018

НАЗК направило до Нацполіції висновки щодо виявлення ознак корупції стосовно екс-чиновників ДФС

1 хв читати
НАЗК направило до Нацполіції висновки щодо виявлення ознак корупції стосовно екс-чиновників ДФС

 Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ухвалило рішення, яким затвердило та направило до поліції сім обґрунтованих висновків щодо виявлення ознак корупційних діянь стосовно колишніх посадових осіб Державної фіскальної служби України.

"Так, здійснюючи контроль своєчасності подання декларацій, Національне агентство з’ясувало, що колишні посадовці Державної фіскальної служби України, а також районних інспекцій Головного управління Державної фіскальної служби в місті Києві не подали декларації після звільнення", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою НАЗК у середу.

Агентство, у свою чергу, повідомляло відповідним посадовим особам про необхідність подати декларації у передбачений законодавством термін. Однак, незважаючи на отримання таких повідомлень, декларації ці суб'єкти декларування не подали, а також не надали пояснення або заперечення щодо поважності причин їх неподання.

"Затверджені на засіданні обґрунтовані висновки Національне агентство направить до Головного управління Національної поліції в місті Києві", - наголошується в повідомленні.

При цьому Національне агентство зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його спеціально уповноваженому суб'єкту у сфері протидії корупції не є свідченням вчинення суб'єктом декларування кримінального злочину, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА