Інтерфакс-Україна
14:34 01.02.2018

У Смілі відключили опалення

1 хв читати

У м. Сміла Черкаської області відключено від газу всі котельні та вимкнено централізоване опалення.

"Сьогодні, 1 лютого, за вказівкою ПАТ "Черкасигаз" у місті відключили від газу всі котельні", - повідомляється на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Як пише "Українська правда", опалювальний сезон у місті розпочався з великим запізненням - з 16-17 листопада, і тривав із проблемами. Міськрада звинуватила у зриві сезону приватне обслуговують підприємство ТОВ "Сміла Енергоінвест", яке не отримувало ліміти палива через багатомільйонний борг перед "Нафтогазом".

16 листопада депутати міськради проголосували за відставку виконувача обов'язків мера Віктора Федоренка, керівника міського осередку БПП, однак той наклав вето на свою відставку і заявив про наміри звернутися до суду.

Новий секретар міськради Костянтин Синегуб заявив після обрання, що безперебійне опалення є головним завданням в місті і повідомив, що ліміти газу виділено лише до 1 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА