11:06 02.02.2018

У Києві відкрили CRC - Центр реагування на кіберзагрози

2 хв читати
У Києві відкрили CRC - Центр реагування на кіберзагрози

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у п'ятницю вранці відкрив Центр реагування на кіберзагрози (Cyber Threat Response Centre, CRC).

"Сьогодні ми відкриваємо Центр реагування на кіберінцеденти. Це ядро кіберзахисту нашої країни", - сказав О.Турчинов під час відкриття Центру.

За його словами, Центр виявляє кіберзагрози на ранніх стадіях її виникнення.

"Цей Кіберценр з його технологічними можливостями дозволяє виявляти початок атаки. На моніторі видно навіть напрямок кібератаки та одразу можна визначити, де вона відбувається, в якому сегменті - приватному, державному - яка інфраструктура задіяна, яку інфраструктуру намагаються уразити. На початковій стадії це визначається та одразу приймається рішення про залучення ресурсів СБУ, Національної поліції та інших, щоб локалізувати атаку, і, якщо це здійснюється з території України, навіть оперативно затримати ", - зазначив О.Турчинов.

Він зазначив, що співробітники Центру реагування на кіберзагрози Держспецзв'язку моніторитимуть інтернет і виявлятимуть небезпечні шкідливі програми, віруси. "Це надає нам можливість заощадити колосальний державний ресурс", - сказав секретар РНБО.

О.Турчинов також повідомив, що на базі Центру є навчальні підрозділи, що забезпечать підготовку кадрів як для СБУ, так і для Нацполіції.

"Для створення Центру використовувалися найкращі технології кіберзахисту, які існують в світі", - сказав він.

Центр реагування на кіберзагрози (Cyber Threat Response Centre, CRC) створено Держспецзв'язку як ядро національної системи кіберзахисту України.

CRC - це технічна платформа взаємодії основних суб'єктів забезпечення кібербезпеки (Держспецзв'язку, СБУ, Нацполіції).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА