Інтерфакс-Україна
08:07 04.02.2018

Токіо підтримує нову ядерну доктрину США

1 хв читати
Токіо підтримує нову ядерну доктрину США

Японія вітає нову ядерну доктрину США, йдеться в заяві, опублікованій в суботу від імені міністра закордонних справ Японії Таро Коно.

За його словами, "Токіо визнає рішучість США забезпечити ефективність політики стримування і прихильність поширенню її на союзників, включаючи Японію, з огляду на те, що ситуація в сфері міжнародної безпеки швидко погіршується з моменту публікації попередньої доктрини в 2010 році".

"Японія буде посилювати політику стримування в рамках японсько-американського альянсу через тісні консультації з питань, в тому числі і ядерного стримування", - наголошується в заяві міністра.

"Японія продовжить тісно співпрацювати з США в справі просування реального і відчутного ядерного роззброєння, належним чином відповідаючи на актуальні загрози безпеці", - підкреслюється в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

Зеленський обговорив із міністром оборони Хорватії наступний оборонний пакет

У Покровську тривають бої - Зеленський

Туреччина має намір купити у Британії 20 винищувачів Typhoon

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА