Інтерфакс-Україна
20:27 07.02.2018

Трамп назвав "бомбою" зміст листування співробітників ФБР

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп в середу назвав "бомбою" інформацію про те, що його попередник Барак Обама хотів докладно ознайомитися з ходом розслідування ФБР справи про використання Гілларі Клінтон особистої електронної пошти.

"Нові повідомлення ФБР - це бомба!" - написав він у своєму твіттері.

Раніше в середу телеканал Fox News, що ознайомився з черговою частиною листування між співробітниками ФБР Лізою Пейдж і Пітером Страка, повідомив, що екс-президент США Барак Обама хотів отримувати детальну інформацію щодо деталей розслідування справи про використання екс-держсекретарем США Гілларі Клінтон особистої електронної пошти в службових цілях в період служби за 2009-2013 рр.

У вересні 2016 року Пейдж відправила Страку, з яким перебувала, крім іншого, в романтичних стосунках, повідомлення: "Президент хоче знати про це все". Пейдж готувала для колишнього глави ФБР Джеймса Комі тези для обговорення з Обамою. Що саме про розслідування хотів знати Обама, не уточнюється. В результаті ФБР почало розслідування цієї справи, але в липні 2016 року припинило його без пред'явлення офіційних звинувачень.

Раніше і Пейдж, і Страк брали участь в розслідуванні передбачуваного російського втручання в американські вибори 2016 року за керівництвом Роберта Мюллера, проте пізніше були відсторонені від цієї роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

В Офісі Президента відбулася зустріч із делегацією ОБСЄ щодо підтримки України

Глави МЗС України та Німеччини відвідали Одеський порт, обговорили наслідки ударів РФ, ППО та продовольчу безпеку

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА