13:15 08.02.2018

Директор з кібербезпеки міністерства безпеки США звинуватила РФ у проникненні в 2016 р. у списки виборців кількох штатів

1 хв читати
Директор з кібербезпеки міністерства безпеки США звинуватила РФ у проникненні в 2016 р. у списки виборців кількох штатів

 Під час американських президентських виборів 2016 року росіяни проникли в списки обліку виборців кількох штатів, заявила директор з кібербезпеки міністерства внутрішньої безпеки США Жанетт Манфрія.

"Ми побачили орієнтованість на 21 штат, і в невелику кількість із них справді успішно проникли", - заявила вона телеканалу NBC News.

Вона при цьому не уточнила, в які саме штати було проникнення, заявивши, що не може публічно розкривати секретну інформацію.

Американські чиновники заявляють, що немає доказів того, що списки обліку виборців будь-яких штатів були підроблені або змінені шляхом іноземного втручання, передає телеканал.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА